Zaczął się nowy sezon piłkarskiej ekstraklasy, w którym to sezonie po raz kolejny firma BinŻ została sponsorem PGE GKS Bełchatów.

Swoją współpracę z klubem z Bełchatowa rozpoczęliśmy rok temu i już w pierwszym sezonie klub zdobył wicemistrzostwo Polski, dlatego też nasza firma zdecydowała się w tym sezonie jeszcze bardziej wesprzeć piłkarzy GKS. Mamy nadzieję, że kolejny sezon naszej współpracy przyniesie kolejne sukcesy i że na wiosnę ponownie wspólnie z piłkarzami będziemy mogli świętować zdobycie medalu mistrzostw Polski.

Wkrótce rusza także nowy sezon Polskiej Ligii Siatkówki, w której po raz trzeci z rzędu tytułu mistrzowskiego jak i Pucharu Polski bronić będzie wspierana przez nas od wielu lat drużyna Skry Bełchatów. Jesteśmy dumni z tego, że drużyna, którą od lat sponsorujemy osiąga tak wspaniałe sukcesy. Jesteśmy pewni, że kolejny rok współpracy przyniesie następne sukcesy zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej i że podobnie jak w przypadku piłkarzy GKS tak i w przypadku siatkarzy Skry będziemy świętowali zdobycie medalu mistrzostw Polski.

Była piłka nożna, była siatkówka, przyszedł więc i czas na kolejny popularny w naszym kraju sport drużynowy. Od sezonu 2007-2008 Przedsiębiorstwo BinŻ zostało sponsorem piłkarzy ręcznych pierwszoligowej drużyny PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski. Mamy nadzieję, że szczypiorniści z Piotrkowa pójdą w ślady wspieranych przez nas drużyn z Bełchatowa i już wkrótce będziemy świętować z nimi sukcesy w Ekstraklasie piłkarzy ręcznych.

Wszystkim wspieranym przez nas drużynom, życzymy powodzenia w nowym sezonie i liczymy na to, że nasze wsparcie przyczyni się do osiągnięcia kolejnych sukcesów.